Dzień Mamy w SP w Kaliszkowicach Ołobockich

Dzień Mamy w Szkole Podstawowej i oddziale przedszkolnym w Kaliszkowicach Ołobockich.

W tak pięknym dniu jakim jest Dzień Mamy, dzieci ze Szkoły Podstawowej oraz z oddziału przedszkolnego w dniu 27 maja zaprezentowały swoim Rodzicom występy z okazji Ich święta. Z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem, dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze, dziękowały za miłość, trud wychowania, troskę i cierpliwość. Dzieci do swoich występów dodały także piękne występy taneczne. Przedszkolaki zatańczyły taniec rozrywkowy, a dzieci ze Szkoły Podstawowej taniec ludowy jakim jest Krakowiak.

Na zwieńczenie występów dzieci połączyły siły z dziewczynkami z klasy 5 i wspólne zatańczyły rozrywkowy taniec nowoczesny.
Po części artystycznej – zakończonej gromkimi brawami, przedszkolaki oraz dzieci z klas 1-3 wręczyły Rodzicom samodzielnie przygotowane laurki i upominki. Uroczystość przebiegła w ciepłej i miłej atmosferze i na pewno pozostanie na długo w pamięci dzieci oraz ich rodziców.

Nie obyło się także bez łez i wzruszeń.

Po zakończonych przedstawieniach dzieci, wraz z rodzicami zasiedli do przygotowanych stołów z poczęstunkami, które przygotowały niezawodne mamy z Trójek Klasowych oraz Rady Rodziców.

Za pomoc bardzo dziękujemy i wszystkim Mamusiom składamy najpiękniejsze życzenia:

Zdrowia, szczęścia oraz zadowolenia ze swoich pociech!

 Skip to content