Informacja nt. zmiany gazu ziemnego

G.EN. Operator Sp. z o.o. Oddział w Twardogórze zawiadamia, że zmiana gazu ziemnego na gaz wysokometanowy na obszarze obejmującym gminę Mikstat została zakończona.

Zmiana rodzaju gazu wiąże się z szeregiem korzyści dla mieszkańców:

  • zwiększy się komfort i efektywność użytkowania gazu a tym samym wydłuży się żywotność urządzeń gazowych.
  • każdy odbiorca będzie miał możliwość wyboru sprzedawcy gazu ziemnego
  • inwestycja pozwoli zaspokoić w pełni potrzeby obecnych i przyszłych klientów w zakresie zapotrzebowania na gaz

Gaz ziemny to stabilne, ekologiczne, bezpieczne i korzystne cenowo źródło energii. Jest to paliwo kopalne, które emituje znacznie mniej zanieczyszczeń do atmosfery niż węgiel czy ropa naftowa, a także charakteryzuje się niższą emisją dwutlenku węgla.

Biorąc pod uwagę, że węgiel nadal jest głównym źródłem energii i stanowi większość wyprodukowanej energii elektrycznej w Polsce – w 2021 roku produkcja energii elektrycznej z węgla wyniosła około 79% całkowitej produkcji – gaz ziemny stanowi bardziej ekologiczną i przystępną alternatywę.

Ponadto gaz ziemny nie wymaga magazynowania bezpośrednio u odbiorcy. Odbiorcy  gazu ziemnego mają zapewnioną elastyczność w zarządzaniu swoim zużyciem i dokonują płatności tylko za rzeczywiście zużyty gaz, co jest korzystne dla gospodarstw domowych, które równocześnie potrzebują stałego i niezawodnego dostępu do źródła energii.

Gaz ziemny to także popularny wybór dokonywany przez osoby, które szukają wygodnego, niezawodnego i czystego źródła ciepła, zarówno do ogrzewania domów, jak i innych budynków.

Wszystkich mieszkańców Gminy Mikstat, którzy jeszcze nie mają gazu ziemnego a chcą:

  • pozbyć się kłopotu z zamawianiem opału
  • wygospodarować dodatkowe miejsce w domu, likwidując skład opału
  • cieszyć się komfortem i czystym domem
  • spać spokojnie, bez obawy o bezpieczeństwo
  • podgrzewać wodę użytkowa w lecie bez potrzeby palenia w piecu
  • żyć ekologicznie, bez smogu,  przyjaźnie dla środowiska

zapraszamy do kontaktu z Doradcą Klienta Kluczowego G.EN. Operator. Doradzimy Państwu w tematyce ogrzewania i wyboru najbardziej optymalnego źródła ciepła dla Państwa domu. Pomożemy w załatwieniu formalności związanych z przyłączeniem gazu ziemnego oraz przedstawimy możliwości skorzystania z dofinansowania z programu „Czyste powietrze”.

Kontakt dla mieszkańców Mikstatu:

Piotr Jakubowicz

piotr.jakubowicz@genoperator.pl

tel. 663 878 728

 

Informacja nt. zmiany gazu ziemnegoSkip to content