„Jak rzyć”, czyli rozmowy o życiu i kabarecie

Zapraszamy na spotkanie autorskie z dwoma bohaterami: popularnym satyrykiem ze słynnego wrocławskiego kabaretu Elita oraz dziennikarzem, reportażystą i pisarzem dobrze znanym w Mikstacie. W najbliższą środę, 29 czerwca br. w mikstackim Klubie Seniora nasi goście opowiedzą jak powstała książka pt. „Jak rzyć. Niesamowite przygody Stanisława Szelca spisane przez Macieja Żurawskiego”. Początek o godz. 16.30.

Maciej Żurawski, wrocławski dokumentalista (m.in. film „Mój Mikstat”) i autor kryminałów („Czarna wołga” i „Molo śmierci”) zaprosił do rozmowy Stanisława Szelca, satyryka, autora i aktora kabaretu Elita (znanego słuchaczom całego kraju także z audycji „Studio 202” w radiowej Trójce). Efektem tej rozmowy jest wywiad rzeka, którzy autorzy przekornie zatytułowali „Jak rzyć. Niesamowite przygody Stanisława Szelca spisane przez Macieja Żurawskiego” (wydawnictwo Liberum Verbum).

O swoim spotkaniu i książce autorzy opowiedzą w najbliższą środę, 29 czerwca, o godz. 16.30 na spotkaniu organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Mikstacie w siedzibie Klubu Seniora przy ul. Estkowskiego 14 w Mikstacie.

Serdecznie zapraszamy!

„Jak rzyćSkip to content