Jesień nie musi być ponura … w klubie Senior+ w Mikstacie.

Miesiąc listopad obfitował w Klubie Senior+ licznymi atrakcjami. Dnia 20 listopada z okazji „Dnia Seniora” wystąpił lokalny kabaret EWG z Doruchowa, który zapewnił godzinną dawkę relaksu i dobrego humoru.

Po występie zgodnie ze zwyczajem złożono życzenia wszystkim solenizantom miesiąca listopada. Przy kawie i słodkościach biesiadowano, wprawdzie nie do białego rana, ale do godziny 21. W kolejnym tygodniu tj. 28 listopada w Klubie Senior+ odbyła się zabawa Andrzejkowa, która rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu seniora. Nie obyło się bez wróżb, wspólnych piosenek i konkursów przygotowanych przez klubowiczów. Raczono się pysznym jadłem własnoręcznie przygotowanym przez seniorki, a do tańca przygrywał zespół p. Marka Cempla.

Wszyscy seniorzy znakomicie bawili się do późnego wieczora. Następnego dnia liczne grono uczestników klubu Senior+ pojechało do kinoteatru Piast w Ostrzeszowie na koncert muzyki wiedeńskiej, który porwał do wspólnej zabawy i śpiewu całą publiczność. Z rzeczy poważniejszych – klubowicze rozpoczęli naukę obsługi komputera, która kontynuowana będzie w kolejnym miesiącu.

E. Tetlak, Klub SENIOR+Skip to content