Kartka z kalendarza szkolnego – historia pisana medalami
Od roku szkolnego 2013/2014 uczniowie SP w Biskupicach Zabarycznych z powodzeniem reprezentują nas w Mistrzostwach Powiatu Ostrzeszowskiego Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. Na przestrzeni lat nasi zawodnicy zdobyli aż 100 medali, w tym 45 złotych!
Gratulujemy wszystkim reprezentantom, którzy tworzyli historię szkolnego sportu.
Ze sportowym pozdrowieniem
Dyrektor i Nauczyciel wychowania fizycznego
Rafał Kałążny





