Mecz Polska – Francja na wielkim ekranie w Mikstacie – strefa kibica w „Małym Paryżu”

Niedzielny pojedynek Wojciecha Szczęsnego i kolegów z mistrzem świata drużyną Francji najlepiej zobaczyć na ogromnym ekranie w strefie kibica w sali sportowo-widowiskowej w Mikstacie. – Zapraszamy na to wielkie sportowe wydarzenie, w którym, mam nadzieję, Polacy zagrają mecz życia z faworyzowanymi Francuskimi Kogutami. Wiadomo, komu będziemy kibicować w „Małym Paryżu”. Trzeba przeżyć to wspólnie – zachęca Henryk Zieliński, burmistrz Mikstatu.   

Niemcy się pakują i wracają do domu, tak samo Belgia oraz kilkanaście innych reprezentacji, które kończą udział w tegorocznych piłkarskich Mistrzostwach Świata Katar 2022 na fazie grupowej. Polacy w mękach, ale po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat wywalczyli awans do fazy pucharowej turnieju World Cup i już w niedzielę, 4 grudnia o godz. 16.00 zmierzą się z broniącymi tytułu Francuzami.

Ten mecz można, ba trzeba zobaczyć (transmisja na licencji TVP Sport) na ogromnym ekranie (20 metrów kwadratowych w najnowszej technologii) w sali sportowo-widowiskowej przy Szkole Podstawowej w Mikstacie. Strefa kibica będzie otwarta o godzinie 15.00 – wejście na salę od strony parkingu na osiedlu Bielany. Dla uczestników przygotowaliśmy kilka niespodzianek i drobne upominki.

W Mikstacie mamy komfortową sytuację, bo mieszkańcy „Małego Paryża” mogą trzymać kciuki zarówno za Kyliana Mbappe oraz jego kolegów z reprezentacji Francji, jak i kibicować broniącemu w Katarze jak w transie Wojciechowi Szczęsnemu, walczącemu jak lew  Robertowi Lewandowskiemu i będącemu w życiowej formie Piotrowi Zielińskiemu. A jak mówił trener Kazimierz Górski: piłka jest okrągła, a bramki są dwie….

Emocje na pewno będą ogromne, a atmosfera na sali w Mikstacie gorąca. Takie widowiska najlepiej ogląda się w większym gronie, dlatego spotykamy się w niedzielne popołudnie w strefie kibica w sali sportowo-widowiskowej przy ul. Grabowskiej w Mikstacie. Wstęp wolny – strefa otwarta od godz. 15.00. Kibicujemy w koszulkach naszej drużyny. Oczywiście w obiektach publicznych obowiązuje zakaz wnoszenia alkoholu.

PK

 

POLSKA – FRANCJA

1/8 World Cup Katar 2022

Niedziela, 4 grudnia 2022 r., godz. 16.00

Oglądaj mecz w strefie kibica w SP Mikstat

POLSKA – FRANCJA

POLSKA – FRANCJA

 Skip to content