Mikstat nieznany czyli Interaktywna Ścieżka Historyczna

Mikstat nieznany. Tak w skrócie moglibyśmy określić czym jest Interaktywna Ścieżka Historyczna w Mikstacie w Muzeum Regionalnym w Mikstacie. Zebraliśmy tam setki historycznych zdjęć zarówno miejsc jak i ludzi. Prezentujemy unikalne dokumenty oraz fotografie. Prezentujemy je w formie dużych wydruków zajmujących wszystkie ściany jednego z pomieszczeń w Muzeum Regionalnym w Mikstacie.

Dodatkową atrakcją jest kiosk multimedialny znajdujący się w muzeum, umożliwiający zobaczenie animacji tematycznych stanowiących uzupełnienie dla tablic tematycznych.

Na stronie internetowej ścieżki znajdziecie Państwo oczywiście wspomniane tablice oraz animacje, ale żeby poczuć klimat świata, który na nich jest przedstawiony, zachęcamy do odwiedzenia Muzeum Regionalnego w Mikstacie i samodzielnego poznania naszej Interaktywnej Ścieżki Historycznej.

Muzeum przy ul. Kościuszki 4 w Mikstacie nie ma stałych godzin otwarcia, więc jeśli chcecie państwo zwiedzić Interaktywną Ścieżkę Historyczną, prosimy o kontakt z MGOK w Mikstacie tel. (62) 731 00 48 w celu umówienia wizyty.

Interaktywna Ścieżka Historyczna

Interaktywna Ścieżka HistorycznaSkip to content