Panie, panie, panie… i panowie

– Ten tylko zrozumie kobietę, kto ją kocha – mówił burmistrz Henryk Zieliński na niedzielnym spotkaniu koła emerytów w Kaliszkowicach Kaliskich. Włodarz Mikstatu wspólnie z Łukaszem Dybulem i Tomaszem Maciejewskim złożyli paniom najlepsze życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Pani Teresa Mądra, przewodnicząca koła zrewanżowała się życzeniami dla panów, którzy swój dzień obchodzili akurat w niedzielę.

Burmistrz Mikstatu, wspólnie z przewodniczącymi Rady Miejskiej w Mikstacie i Rady Powiatu Ostrzeszowskiego weszli na salę Wiejskiego Domu Kultury w Kaliszkowicach Kaliskich z naręczem pięknych kolorowych tulipanów, które oczywiście po złożeniu okolicznościowych życzeń rozdali wszystkim paniom. Panowie obecni na spotkaniu też dostali życzenia od pań, bo 10 marca przypadał Dzień Mężczyzny.

Po życzeniach przyszła pora na część artystyczną, którą przedstawili uczniowie Szkoły Podstawowej z oddziałem przedszkolnym w Kaliszkowicach Kaliskich. W programie znalazły się piosenki, wiersze, cytaty o kobietach i pokaz taneczny. Panie nagrodziły występujących gromkimi brawami.

PK      Skip to content