Park Parafialny pod obserwacją

Policja apeluje o zachowanie ładu i porządku na terenie Parku Parafialnego w Mikstacie, który został objęty przez dzielnicowego „Planem Działania Priorytetowego”. Informacje o przypadkach zakłócania spokoju i innych nagannych zachowaniach można zgłaszać na wskazane numery telefonów.

W związku z zgłoszeniami mieszkańców, dotyczącymi popełnianych wykroczeń między innymi takich jak: spożywanie napojów alkoholowych, zaśmiecanie miejsca publicznego, zakłócenie spokoju, porządku publicznego oraz spoczynku nocnego na terenie Parku Parafialnego mieszczącego się w miejscowości Mikstat przy ul. Grabowskiej przez młodzież oraz obywateli obcej narodowości informuję, że miejsce to jest objęte przez Dzielnicowego „ Planem Działania Priorytetowego ” a tym samym w ramach obchodu miasta Mikstat, dokonywana jest jego kontrola i obserwacja celem wyeliminowania wykroczeń.

Z uwagi na powyższe, w przypadku ujawnienia na terenie Parku Parafialnego wykroczeń oraz przestępstw można zgłaszać pod następującymi numerami telefonów:

– tel. komórkowy ( służbowy ) dzielnicowego miasta Mikstat: 786-936-422,

– tel. stacjonarny Posterunku Policji w Mikstacie: 62 732-43-50 lub 47 775-73-51,

– dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie: 47 7757200,

– nr alarmowy 112.

Sporządził:

sierż. sztab. Mariusz Przybył

Parka Parafialny pod obserwacjąSkip to content