Piękny jubileusz Pani Marianny

Klubowi seniorzy w Mikstacie jak prawdziwa rodzina razem świętują swoje jubileusze i imieniny. Tym razem gratulacje przyjmowała Pani Marianna Pastok (z okazji 85. urodzin) i ośmioro solenizantów.

10 lipca br. w Klubie Seniora w Mikstacie obchodzono wspaniały jubileusz 85-lecia urodzin Pani Marianny Pastok, która zawsze aktywnie uczestniczy w zajęciach  i spotkaniach klubowych, a jej wspaniałe pączki stanowią wielką atrakcję kulinarną spotkań w Klubie Seniora. Koleżanki i koledzy odśpiewali jubilatce „Sto lat” przy akompaniamencie akordeonisty Zbigniewa Bytnera i wręczyli pamiątkowy list gratulacyjny od burmistrza Mikstatu i członków klubu.

Tego dnia Pani Marianna świętowała także swoje imieniny, podobnie jak 8 innych osób: Janina Kawaler, Emilia Tetlak, Zofia Jaźwiec, Elżbieta Choniawko, Anna Berkowska, Anna Dzielecka, Halina Zadka i Bogdan Małecki. Każdy z solenizantów otrzymał różę i serdeczne życzenia, także od Karoliny Chmielewskiej, kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mikstacie, która tradycyjnie dołączyła do uczestników spotkania.

REDSkip to content