Seniorzy z Mikstatu wypoczywali w Polanicy Zdrój

Jesień życia może być jeszcze piękniejsza, co pokazuje działalność mikstackiego Klubu Senior +. Nasi klubowicze pierwsze dni października wypoczywali na turnusie rehabilitacyjnym w Polanicy Zdrój. Po powrocie, pełni pozytywnej energii i dobrych wrażeń zdali relację z pobytu w górach burmistrzowi Mikstatu.

Seniorzy z Klubu Senior + w Mikstacie wypoczywali na turnusie rehabilitacyjno-wypoczynkowym w Polanicy Zdrój w okresie od 1 do 8 października br. W wyjeździe uczestniczyło 15 osób, w większości kobiet, bo też wśród klubowiczów przeważają panie. – W tym znanym w cały kraju uzdrowisku spędziliśmy cały tydzień: od wtorku do wtorku. Mieszkaliśmy w pensjonacie, mieliśmy w bardzo dobre warunki zakwaterowania i wyżywienia. W programie pobytu było wiele atrakcji: spacery po Polanicy i zwiedzanie miasta z przewodnikiem, wieczorki taneczne z atrakcjami, wspólne wyjście na kolorową fontannę ze specjalną dedykacją dla uczestników wyjazdu z Klubu Senior + z Mikstatu – mówi Edmund Tetlak, kierownik klubu.

Uczestnicy korzystali codziennie do południa z bogatej oferty zajęć rehabilitacyjnych. Ośrodek zapewnia także dobrą opiekę osobom z niepełnosprawnościami, a takie są też wśród mikstackich klubowiczów.

Wyjazd organizował E. Tetlak; Klub Senior + dofinansował koszt transportu, natomiast za pobyt i wyżywienie uczestnicy płacili we własnym zakresie.

Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu. Po przyjeździe do Mikstatu grupa spotkała się z burmistrzem Henrykiem Zielińskim w siedzibie Klubu, gdzie zdała włodarzowi Mikstatu relację z pobytu w Polanicy Zdrój. Opinie były tylko bardzo pozytywne. Wszyscy podkreślali doskonałą atmosferę i deklarowali, że chętnie wezmą udział w kolejnym takim wyjeździe. Na przyszły rok, w tym samym terminie i miejscu, mikstaccy klubowicze już zarezerwowali sobie kolejny turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy.

PKSkip to content