Święty Mikołaj zachęca do oszczędzania

Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL to strategiczne, długofalowe partnerstwo firm i instytucji sektora bankowego w Polsce na rzecz podnoszenia poziomu wiedzy młodego pokolenia z zakresu praktycznych finansów. Zajmują się między innymi organizacją wielu konkursów.

KONKURS ŚWIĄTECZNY został zorganizowany z myślą o dzieciach i młodzieży, które w okresie świąteczno-feryjnym chciały aktywnie spędzić czas. Miał charakter edukacyjny, dotyczył finansów i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.

Zadanie dla najmłodszych uczestników, tj. uczniów klas II-IV szkół podstawowych polegało na przygotowaniu pracy plastycznej zgodnej z tematem:  „Święty Mikołaj zachęca do oszczędzania”. By przystąpić do Konkursu uczeń miał przesłać drogą mailową projekt pracy plastycznej do 15.01.2021 r. Starsi uczniowie szkoły podstawowej musieli rozwiązać online test wiedzy. Ogłoszenie wyników nastąpiło 27.01.2021 r.

W konkursie wzięło udział ponad 500 uczniów ze szkól z całej Polski. W grupie wiekowej klasy II-IV laureatem została uczennica Szkoły Podstawowej im. Ewarysta Estkowskiego w Mikstacie.

I miejsce zajęła Eliza Szukalska (klasa 3A)

Brawo Eliza! Gratulujemy sukcesu!

Warto brać udział w konkursach, ponieważ tak naprawdę nie ma w nich przegranych. Nawet jeśli nie zdobędziesz nagrody czy wyróżnienia, możesz zyskać cenną wiedzę, a także mobilizację i inspirację.

Więcej informacji na stronie https://bakcyl.wib.org.pl/konkurs-swiateczny-2020/

Izabela Banasiak

KONKURS ŚWIĄTECZNYSkip to content