Szatnia na medal

Nowoczesne, estetyczne, ekologiczne i praktyczne szatnie modułowe zostały zamontowane na Stadionie Miejskim w Mikstacie. Na tę inwestycję samorząd mikstacki pozyskał 129 tys. zł dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu w ramach Programu „Szatnia na Medal”.

Wykonany został kolejny etap modernizacji Stadionu Miejskiego w Mikstacie, czyli na terenie obiektu przy ul. Brzozowej został zamontowany okazały nowoczesny 4-modułowy kontener z 3 szatniami (dla sędziów, gości i gospodarzy) i umywalniami (prysznice, sanitariaty, umywalki) oraz pomieszczeniem magazynowym.

Na realizację tej inwestycji samorząd mikstacki pozyskał dofinansowanie Samorządu Województwa Wielkopolskiego w 2023 r. w ramach Programu “Szatnia na Medal”. Program dedykowany jest samorządom lokalnym i ma na celu: poprawę warunków ogólnodostępnych budynków szatniowo-sanitarnych przy obiektach sportowych na terenie województwa wielkopolskiego, remont istniejących budynków szatniowo-sanitarnych, adaptację istniejących budynków na potrzeby szatniowe oraz sanitarne, budowę obiektów szatniowych.

Realizacja tej inwestycji kosztowała 259 tys. zł, z czego połowę kosztów pokryła dotacja (129 tys. zł) z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.

Przypomnijmy, że w ramach modernizacji Stadionu Miejskiego w Mikstacie wcześniej zamontowano nowe trybuny i wiaty z „ławkami rezerwowych”, wyprofilowano boisko piłkarskie, położono nową murawę z automatycznym nawadnianiem, wybudowano tartanową bieżnię 100-metrową, skocznię w dal i rzutnię do kuli; zamontowano także stoły do gry w tenisa stołowego i warcaby oraz piramidę linową.

PK

Nowoczesne, estetyczne, ekologiczne i praktyczne szatnie modułowe zostały zamontowane na Stadionie Miejskim w Mikstacie. Nowoczesne, estetyczne, ekologiczne i praktyczne szatnie modułowe zostały zamontowane na Stadionie Miejskim w Mikstacie. Nowoczesne, estetyczne, ekologiczne i praktyczne szatnie modułowe zostały zamontowane na Stadionie Miejskim w Mikstacie.Skip to content