Troje uczniów Szkoły Podstawowej w Biskupicach Zabarycznych Laureatami Gminnego Konkursu Matematycznego

W dniu 7 października b.r. w Szkole Podstawowej w Mikstacie odbył się Gminny Konkurs Matematyczny o tytuł „Mistrza Matematyki” wśród klas czwartych, piątych, szóstych, siódmych i ósmych.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie wszystkich Szkół Podstawowych z terenu Miasta i Gminy Mikstat. Uczniowie rozwiązywali zadania dostosowane do danej kategorii, w przewidzianym przez Organizatora czasie (60 minut). Podczas konkursu należało wykazać się sprawnością rachunkową, umiejętnością czytania ze zrozumieniem, umiejętnością analizy i oceny przedstawionych danych oraz zdolnością logicznego myślenia.

Szkołę Podstawową w Biskupicach Zabarycznych reprezentowało 8 uczniów (po dwóch uczniów z klas: IV, V, VI i VIII).

Niezmiernie miło jest poinformować, że aż troje uczniów naszej szkoły uzyskało najwyższe wyniki w swoich kategoriach wiekowych i otrzymało zaszczytny tytuł „Mistrza Matematyki”! Są nimi:

  • Liliana Biała – 1 miejsce w kategorii klas VI,
  • Tobiasz Biały – 1 miejsce w kategorii klas IV (Tobiasz zdobył maksymalną ilość punktów możliwą
    do zdobycia w swojej kategorii),
  • Marcelina Banaś – 2 miejsce w kategorii klas IV.

WIELKIE GRATULACJE!!!

Dziękuję wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie za zaangażowanie, pozytywne nastawienie oraz czas poświęcony na przygotowywanie się do konkursu. Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu, ponieważ udział w gminnych rozgrywkach świadczy o wysokim poziomie ich wiedzy i umiejętności matematycznych.

Jeszcze raz gratuluję Laureatom życząc jednocześnie im oraz wszystkim uczniom POWODZENIA w kolejnych konkursach!

Bernadetta BiałaSkip to content