Wiosenny Mikstat
Choć stare porzekadło mówi: Pankracy, Serwacy i Bonifacy – źli na ogród chłopacy, to w Mikstacie widać już oznaki wiosny.
Panowie Jan i Marek z Urzędu Miasta i Gminy, na przekór zimnym ogrodnikom wysadzili kwiaty m.in na Rynku i skwerze 650 lecia miasta.
W kwietnym anturażu pewnie szybciej zagości wiosenna aura oczekiwana przez nas wszystkich.








