Z pszczołami na hulajnodze

Janek Łakomy z Biskupic Zabarycznych został laureatem konkursu „Ratujmy pszczoły z ARiMR”. W nagrodę otrzymał hulajnogę, którą w środę w mikstackim magistracie wręczył mu Andrzej Manikowski, kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Ostrzeszowie.

Konkurs plastyczny „Ratujmy pszczoły z ARiMR” organizowany przez Wielkopolski Oddział Regionalny  Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, skierowany był do dzieci z województwa wielkopolskiego. Konkurs miał na celu  m.in. kształtowanie proekologicznych postaw, uświadomienie roli pszczół  w środowisku naturalnym. Na konkurs nadesłano ponad 400 prac  w trzech kategoriach wiekowych 5-6 lat, 7-9 oraz 10-12.

Laureatem konkursu „Ratujmy pszczoły z ARiMR” w kategorii 7-9 lat został Jan Łakomy z Biskupic Zabarycznych, który za zajęcie I miejsca otrzymał hulajnogę.  Nagrodę oraz dyplom wręczył Jankowi Andrzej Manikowski – kierownik Biura Powiatowego Ostrzeszów Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w obecności matki chłopca oraz Henryka Zielińskiego – burmistrza Mikstatu i radnego Tomasza Skoczylasa – sołtysa Biskupic Zabarycznych.

PKSkip to content