Zbiórka słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka w Ostrzeszowie

W tym roku w Przedszkolu przy Szkole Podstawowej im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Biskupicach Zabarycznych grupa przedszkolna wraz z wychowawcą przeprowadziła świąteczną zbiórkę słodyczy dla wychowanków z Domu Dziecka w Ostrzeszowie.

Taka akcja miała miejsce po raz pierwszy, ale chcielibyśmy, aby stało się to nasza szkolną tradycją. Zbiórka trwała od 2 grudnia do 22 grudnia 2020r. W tym czasie udało się Nam zebrać wielką górę słodkości: czekolady, żelki, batoniki, cukierki, chipsy i mnóstwo różnorodnych ciastek. Nasi uczniowie nie zawiedli. Koordynatorem zbiórki była Pani Marlena Chrobak, wychowawca grupy przedszkolnej.

Całość zapakowaliśmy do ok. 30 toreb – wypełnionych po brzegi! Przeprowadzona akcja zakończyła się więc pełnym sukcesem! Wychowankowie Domu Dziecka w Ostrzeszowie podziękowali Nam piękną ręcznie wykonaną kartką bożonarodzeniową z życzeniami.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom. Wierzymy, że udało nam się podarować naszym rówieśnikom odrobinę radości na nadchodzące święta.
Warto pomagać!

Zbiórka słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka w OstrzeszowieSkip to content