Joanna Jax spotkała się z czytelnikami w Mikstacie

Znana pisarka, autorka m.in. „Zemsty i przebaczenia” czy „Zanim nadejdzie jutro” spotkała się z czytelnikami w mikstackim klubie seniora.

Biblioteka Publiczna w Mikstacie zaprosiła na spotkanie autorskie Joannę Jax, autorkę popularnych cyklów powieściowych. Pisarka opowiadała o swojej twórczości czytelnikom z Mikstatu w czwartkowe popołudnie, 11 maja br. w Klubie Senior+ na Osiedlu Bielany w Mikstacie.

Joanna Jax (właściwie Jakubczak) – urodziła się i mieszka w Olsztynie. Jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Przez wiele lat pracowała w międzynarodowych korporacjach finansowych. Oprócz pisania powieści maluje na szkle unikatową techniką warstwową, pasjonuje się literaturą biograficzną i grafiką. Zajmuje się również copywritingiem, pisze felietony i jest wolontariuszką w Fundacji dla Rodaka.

Jako autorka powieści zadebiutowała w 2014 roku „Dziedzictwem von Becków”, które zachwyciło zarówno recenzentów, jak i czytelników. Kolejne powieści: „Długa droga do domu” (2015) i „Piętno von Becków” (2016) ugruntowały status Joanny Jax jako pisarki. Miłośnicy jej twórczości entuzjastycznie przyjęli sześciotomowy cykl powieściowy – „Zemsta i przebaczenie” (2018), a także książkę „Syn zakonnicy” (2018). W roku 2018 i 2019 ukazał się cykl „Zanim nadejdzie jutro”, „Milczenie aniołów” oraz „Białe róże z Petersburga”.

PKSkip to content