Sukces klasy 3b w II turze Olimpiady Bankowej!

Z radością informujemy, że uczniowie klasy 3b Szkoły Podstawowej im. Ewarysta Estkowskiego w Mikstacie zdobyli II miejsce w Olimpiadzie Wiedzy o Rejonowym Banku Spółdzielczym w Lututowie – edycja 2025!

Finałowy etap olimpiady odbył się 7 maja 2025 roku. W pierwszej turze konkursu uczniowie przygotowali film promujący produkt bankowy, wykazując się kreatywnością, umiejętnością pracy zespołowej oraz znajomością zagadnień ekonomicznych.

W II etapie zmierzyli się z testem wiedzy o bankowości, który zawierał zarówno pytania otwarte i zamknięte, jak i łamigłówki matematyczne wymagające logicznego myślenia.

Podczas oczekiwania na wyniki uczestnicy mieli okazję zapoznać się z ciekawą prezentacją na temat bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Zwieńczeniem dnia było uroczyste ogłoszenie wyników, w trakcie którego szkolna drużyna zasłużenie zajęła II miejsce!

Serdecznie gratulujemy reprezentantom szkoły:

●     Melanii Banasiak

●     Mateuszowi Małeckiemu

●     Stanisławowi Pycie

Karolina Sznajder – Wróbel



Przejdź do treści