Trzecie miejsce Powiatu Ostrzeszowskiego we współzawodnictwie sportowym LZS o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Ostrzeszowie uczestniczy we współzawodnictwie sportowym o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego. 18 czerwca                    w Żerkowie odbył się Finał Województwa Wielkopolskiego XXV Letniej Spartakiady LZS w grach zespołowych, konkurencjach rekreacyjno-sportowych i rodzinnych. W punktacji drużynowej nasz powiat zajął 3 miejsce na 19 uczestniczących we współzawodnictwie powiatów.

W turnieju streetballa wzięły udział 2 nasze drużyny z KS Play Basket Kraszewice. Zarówno w kategorii męskiej jak i żeńskiej zajęliśmy pierwsze miejsca. Drużyny te wystąpią w finale ogólnopolskim Spartakiady, który odbędzie się w dnia 24-26 sierpnia w Białymstoku. W piłce siatkowej mężczyzn nasza reprezentacja z UKS Prosna Grabów zajęła III miejsce, a reprezentacja kobiet z UKS Koliber Ostrzeszów IV miejsce.  W piłce nożnej LZS Siedlików zajął IV miejsce.

Wyniki konkurencji rekreacyjno-sportowych i rodzinnych:

1 miejsce – Monika Gilakowska, strzały do bramki

1 miejsce – Alicja Banaś, piłka lekarska i podnoszenie odważnika

1 miejsce – Tola Grabowska, rzuty do kosza

1 miejsce –  Wiktor Wróbel, tor przeszkód i 7 miejsce, strzał do bramki

1 miejsce –  Weronika Stasierska, tor przeszkód i 5 miejsce, podnoszenie odważnika