Łezka w oku na pożegnanie

Tegoroczni absolwenci Szkoły Podstawowej im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Biskupicach Zabarycznych pożegnali się ze swoją szkołą wzruszającym programem artystycznym. W uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2021/2022 uczestniczyli uczniowie, ich rodzice, nauczyciele, posłanka i samorządowcy.

To jest długo wyczekiwany każdego roku dzień – nauczyciele wręczają świadectwa, uczniowie kwiaty, a gratulacje i życzenia przekazują goście. Na zakończenie roku szkolnego, w piątek 24 czerwca w szkołę w Biskupicach Zabarycznych odwiedzili: posłanka Katarzyna Sójka, burmistrz Henryk Zieliński oraz radni Barbara Tomala i Tomasz Skoczylas, którzy podziękowali nauczycielom i uczniom za trud włożony w realizacje programu szkolnego oraz życzyli bezpiecznych i udanych wakacji.

Podsumowując minione 10 miesięcy Rafał Kałążny, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ludwiki Wawrzyńskiej przypomniał najważniejsze osiągnięcia i sukcesy uczniów, ich opiekunów i wychowawców w zakończonym roku szkolnym.

Sympatycznie ze swoją szkołą pożegnali się tegoroczni absolwenci, którzy gorycz rozstania starali się „osłodzić” wzruszającym programem artystycznym.

RedSkip to content