Dzień Matki i spotkanie integracyjne ze „Wspólnym Dobrem”

28 maja br. Stowarzyszenie Przyjaciół Kotłowa i Okolic “Wspólne Dobro” zorganizowało po raz kolejny obchody Dnia Matki na sali w Biskupicach Zabarycznych.

Dziękujemy wszystkim matkom i gościom, którzy z nami świętowali za udział w spotkaniu. Czas przy “małej czarnej” i pysznych słodkościach umilał nam chórek „Gwiazdeczki Kotłowskiej Mateczki” pod kierownictwem Dominiki Dera-Kalina. Występ chórku dostarczył nam wielu emocji i wzruszeń. Jeszcze raz życzymy wszystkim mamom, za trud poniesiony w nasze wychowanie i bezwarunkową miłość, jaką nas otaczają, wszystkiego co najlepsze i dużo zdrowia.

10 czerwca br. po raz pierwszy, dzięki nawiązaniu współpracy z Fundacją “W Jedności Siła” z Ostrowa Wielkopolskiego, zorganizowaliśmy wspólnie spotkanie integracyjne dla osób niepełnosprawnych pt. INTEGRACJA BEZ GRANIC. W spotkaniu uczestniczyło 40 osób, w tym osoby z miasta i gminy Mikstat oraz z gminy Sieroszewice.  Spotkanie, które też odbyło się na sali w Biskupicach Zabarycznych, było dofinansowane przez Urząd Miasta i Gminy Mikstat i Fundację „W Jedności Siła”.

Dziękuje Dominice za piękny występ chórku i koledze Zbyszkowi za przygrywanie, a koleżankom i kolegom ze Stowarzyszenia „Wspólne Dobro” za przygotowanie tego miłego spotkania.

MPSkip to content