Sportowe sukcesy dziewcząt

W dniu 5 października 2021r. w Kaliszu, odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Festiwalu Sztafet La.

Sztafeta szwedzka dziewcząt z naszej szkoły, zajęła I miejsce!

Skład zespołu: 100m – Eliza Gąsiorek, 200m – Maja Gryglewska, 300m – Weronika Stasierska, 400m – Alicja Kapała.

Ala i Weronika trenują w LKS Orkan Ostrzeszów i ponownie pokazały, że nie maja sobie równych. Pobiegły odważnie, brawurowo, zostawiając inne biegaczki w tyle. W poniedziałek 11 października sztafeta dziewcząt pojedzie do Poznania na mistrzostwa województwa. Życzymy sukcesu!!!

Sztafeta szwedzka dziewcząt z klas 4-6 (rocznik 2009 i młodsze) w składzie: 100m-Nikola Karolewska, 200m-Antonina Karwik, 300m-Amelia Siedlecka, 400m-Roksana Siedlecka, Magdalena Bronowicka- rezerwowa, zajęła V miejsce. Dziewczynki dzielnie walczyły, ale niestety, bieg zaczęły pechowo. Po pierwszej zmianie, na tor Tosi wbiegła zawodniczka z Ostrowa Wlkp. Tosia przewróciła się, ale na szczęście nie uległa żadnej kontuzji. Interwencja opiekunki i decyzja sędziego umożliwiły ponowny start sztafety w drugiej serii. Należy wspomnieć, że w naszej sztafecie tylko jedna dziewczynka- Amelia jest z rocznika 2009. Tosia i Nikola rocznik 2010, a najmłodsza Roksana 2011. Być może w przyszłym roku dziewczęta pokażą, co potrafią.

Wszystkim, którzy reprezentują szkołę w rywalizacji sportowej, dziękujemy, życzymy powodzenia i sukcesów w kolejnych zawodach sportowych.

Sportowe sukcesy dziewcząt

Sportowe sukcesy dziewczątSkip to content