Dzień Dziecka w Publicznym Przedszkolu w Mikstacie

Każdy dzień w przedszkolu jest ciekawy i radosny,  ale 1 czerwca to dzień wyjątkowy! Dzieci czują się wtedy szczególnie ważne, a dorośli dwoją się i troją by przygotować wyjątkowe atrakcje… Tak było i tym razem w naszym Przedszkolu.

Pomimo prac termomodernizacyjnych na terenie Przedszkola, udało się zorganizować ten dzień, tradycyjnie na świeżym powietrzu, tym razem na Stadionie miejskim. Dzieci korzystały ze sprzętów na placu zabaw, grały w piłkę, bawiły się przy muzyce i nie tylko… Największą atrakcją był pokaz w wykonaniu Strażaków z OSP Mikstat. Było przy tym mnóstwo radości, ponieważ każdy mógł spróbować swoich sił w gaszeniu pożaru. Nie obyło się również bez pysznych lodów ufundowanych przez Radę Rodziców. Na zwieńczenie tego wspaniałego dnia, dzieci wrócił na plac przedszkolny i zjadły kiełbaski z grilla… A później, po krótkim odpoczynku, zabaw nie było końca!

Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci. Wszystkim dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata!

D. BiegańskaSkip to content